ADVERTISEMENT

Adamstown Rosebud (Res) Team Logo Adamstown Rosebud (Res) vs. Weston Workers FC (Res) Weston Workers FC (Res) Team Logo NNSW NPLM Res Thu Apr 25, 12:00 PM 0 - 1 Round 9 Thu Apr 25, 12:00 PM FREE
Canberra Croatia FC (women) Team Logo Canberra Croatia FC vs. Canberra Olympic FC Canberra Olympic FC (women) Team Logo Federation Cup Wed Apr 24, 6:30 PM 1 - 0 Qualifying Final Wed Apr 24, 6:30 PM FREE 🎤
Mid Coast FC (women) Team Logo Mid Coast FC vs. Warners Bay FC Warners Bay FC (women) Team Logo NNSW NPLW Sun Apr 21, 4:00 PM 2 - 0 Round 8 Sun Apr 21, 4:00 PM FREE
Gungahlin United FC Team Logo Gungahlin United FC vs. Canberra Olympic FC Canberra Olympic FC Team Logo Capital NPL Sun Apr 21, 3:00 PM 3 - 2 Round 3 Sun Apr 21, 3:00 PM FREE 🎤
ANU WFC Team Logo ANU WFC vs. Tuggeranong United FC Tuggeranong United FC (women) Team Logo Capital Womens Sun Apr 21, 3:00 PM 1 - 1 Round 3 Sun Apr 21, 3:00 PM FREE
Charlestown Azzurri Team Logo Charlestown Azzurri vs. Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC Team Logo NNSW NPLM Sun Apr 21, 2:30 PM 1 - 2 Round 8 Sun Apr 21, 2:30 PM FREE 🎤 🥇
Canberra Croatia FC (women) Team Logo Canberra Croatia FC vs. Belconnen United FC Belconnen United FC (women) Team Logo Capital Womens Sun Apr 21, 2:30 PM 2 - 5 Round 3 Sun Apr 21, 2:30 PM FREE 🎤
Yoogali SC Team Logo Yoogali SC vs. Monaro Panthers FC Monaro Panthers FC Team Logo Capital NPL Sun Apr 21, 1:15 PM 0 - 2 Round 3 Sun Apr 21, 1:15 PM FREE
ANU WFC Team Logo ANU WFC vs. Tuggeranong United FC Tuggeranong United FC (women) Team Logo NPL Women - Reserve Grade - Capital Football Sun Apr 21, 12:45 PM 1 - 0 Round 3 Sun Apr 21, 12:45 PM SUBS
Gungahlin United U23 Team Logo Gungahlin United U23 vs. Canberra Olympic U23 Canberra Olympic U23 Team Logo Capital NPL U23 Sun Apr 21, 12:30 PM 2 - 3 Round 3 Sun Apr 21, 12:30 PM SUBS
Canberra Croatia FC (women) Team Logo Canberra Croatia FC vs. Belconnen United FC Belconnen United FC (women) Team Logo NPL Women - Reserve Grade - Capital Football Sun Apr 21, 12:15 PM 1 - 2 Round 3 Sun Apr 21, 12:15 PM SUBS
Yoogali SC U23 Team Logo Yoogali SC U23 vs. Monaro Panthers U23 Monaro Panthers U23 Team Logo Capital NPL U23 Sun Apr 21, 11:00 AM 2 - 0 Round 3 Sun Apr 21, 11:00 AM SUBS

Rugby League

Central Newcastle Team Logo Central Newcastle vs. Macquarie Scorpions Macquarie Scorpions Team Logo Newcastle RL Thu Apr 25, 12:20 PM 0 - 0 Reserve Grade Round 3 Thu Apr 25, 12:20 PM SUBS
Central Newcastle Team Logo Central Newcastle vs. Macquarie Scorpions Macquarie Scorpions Team Logo Newcastle RL Thu Apr 25, 11:00 AM 12 - 18 U19 Round 3 Thu Apr 25, 11:00 AM SUBS
Doonside Team Logo Doonside vs. St Patricks St Patricks Team Logo Penrith & District Junior Rugby League Sun Apr 21, 4:00 PM 48 - 20 Open Men Division 2 Round 1 Sun Apr 21, 4:00 PM SUBS
Riverstone Team Logo Riverstone Razorbacks vs. Katoomba Devils Katoomba Devils Team Logo Penrith & District Junior Rugby League Sun Apr 21, 3:00 PM 54 - 0 Open Men Division 2 Round 1 Sun Apr 21, 3:00 PM SUBS
Quakers Hill Destroyers Team Logo Quakers Hill Destroyers vs. Lower Mountains Lower Mountains Team Logo Penrith & District Junior Rugby League Sun Apr 21, 3:00 PM 50 - 52 Open Men Division 2 Round 1 Sun Apr 21, 3:00 PM SUBS
Woden Valley Rams Team Logo Woden Valley Rams vs. Goulburn City Bulldogs Goulburn City Bulldogs Team Logo Canberra Sun Apr 21, 3:00 PM 58 - 18 1st Grade Round 3 Sun Apr 21, 3:00 PM FREE 🎤 🥇
Warilla-Lake South Team Logo Warilla-Lake South Gorillas vs. Milton-Ulladulla Bulldogs Milton-Ulladulla Bulldogs Team Logo South Coast Sun Apr 21, 3:00 PM 36 - 18 1st Grade Round 3 Sun Apr 21, 3:00 PM FREE 🎤 🥇
Bribie Island Warrigals Team Logo Bribie Island Warrigals vs. Caboolture Snakes Caboolture Snakes Team Logo Sunshine Coast RL Sun Apr 21, 3:00 PM 14 - 6 Reserve Grade Round 3 Sun Apr 21, 3:00 PM SUBS
Kawana Dolphins Team Logo Kawana Dolphins vs. Coolum Colts Coolum Colts Team Logo Sunshine Coast RL Sun Apr 21, 3:00 PM 6 - 20 A-Grade Round 3 Sun Apr 21, 3:00 PM SUBS
Nowra-Bomaderry  Team Logo Nowra-Bomaderry Jets vs. Albion Park Oak Flats Eagles Albion Park Oak Flats Team Logo South Coast Sun Apr 21, 3:00 PM 22 - 24 1st Grade Round 3 Sun Apr 21, 3:00 PM SUBS
Doonside Team Logo Doonside vs. Riverstone Razorbacks Riverstone Team Logo Penrith & District Junior Rugby League Sun Apr 21, 2:50 PM 56 - 4 Open Womens Division 1 Round 1 Sun Apr 21, 2:50 PM SUBS
Tweed Coast Raiders Team Logo Tweed Coast Raiders vs. Casino RSM Cougars Casino RSM Cougars Team Logo Northern Rivers Sun Apr 21, 2:45 PM 14 - 20 1st Grade Round 3 Sun Apr 21, 2:45 PM SUBS 🎤 🥇
Wanderers Team Logo Wanderers vs. Merewether Carlton Merewether Carlton Team Logo Hunter Rugby Thu Apr 25, 11:30 AM 50 - 5 Women's Round 3 Thu Apr 25, 11:30 AM SUBS
UNI-Norths Team Logo UNI-Norths vs. Tuggeranong Vikings Tuggeranong Vikings Team Logo John I Dent (ACT) Wed Apr 24, 8:15 PM 22 - 10 Premier 2 Round 2 Wed Apr 24, 8:15 PM SUBS
Gungahlin Eagles Team Logo Gungahlin Eagles vs. Canberra Royals Canberra Royals Team Logo John I Dent (ACT) Wed Apr 24, 7:30 PM 28 - 27 Premier 2 Round 2 Catch-Up Wed Apr 24, 7:30 PM SUBS
Wests Lions Team Logo Wests Lions vs. Queanbeyan Whites Queanbeyan Whites Team Logo John I Dent (ACT) Wed Apr 24, 7:30 PM 20 - 20 Premier 2 Round 2 Wed Apr 24, 7:30 PM SUBS
UNI-Norths Team Logo UNI-Norths vs. Tuggeranong Vikings Tuggeranong Vikings Team Logo John I Dent (ACT) Wed Apr 24, 6:45 PM 12 - 50 Colts Round 2 Wed Apr 24, 6:45 PM SUBS
Gungahlin Eagles Team Logo Gungahlin Eagles vs. Canberra Royals Canberra Royals Team Logo John I Dent (ACT) Wed Apr 24, 6:00 PM 7 - 29 Colts Round 2 Catch-Up Wed Apr 24, 6:00 PM SUBS
Wests Lions Team Logo Wests Lions vs. Queanbeyan Whites Queanbeyan Whites Team Logo John I Dent (ACT) Wed Apr 24, 6:00 PM 6 - 20 Colts Round 2 Wed Apr 24, 6:00 PM SUBS
Cooks Hill Brownies Team Logo Cooks Hill Brownies vs. Maitland Maitland Team Logo Hunter Rugby Sat Apr 20, 4:30 PM 0 - 58 Women's Round 2 Sat Apr 20, 4:30 PM SUBS
Merewether Carlton Team Logo Merewether Carlton vs. University Of Newcastle University Of Newcastle Team Logo Hunter Rugby Sat Apr 20, 3:30 PM 28 - 19 Premier 1 Round 2 Sat Apr 20, 3:30 PM SUBS
Southern Beaches Team Logo Southern Beaches vs. Hamilton Hawks Hamilton Hawks Team Logo Hunter Rugby Sat Apr 20, 3:30 PM 0 - 41 Premier 1 Round 2 Sat Apr 20, 3:30 PM SUBS
Wanderers Team Logo Wanderers vs. Maitland Maitland Team Logo Hunter Rugby Sat Apr 20, 3:30 PM 13 - 22 Premier 1 Round 2 Sat Apr 20, 3:30 PM FREE 🎤 🥇
Warners Bay Bulldogs Team Logo Warners Bay Bulldogs vs. Cardiff Hawks Cardiff Hawks Team Logo AFL Hunter Central Coast Thu Apr 25, 11:50 AM 0.0.0 - 8.3.51 Women's Cup Round 4 Thu Apr 25, 11:50 AM FREE 🎤 🥇
Maitland Saints Team Logo Maitland Saints vs. Cardiff Hawks Cardiff Hawks Team Logo AFL Hunter Central Coast Sat Apr 20, 2:00 PM 6.4.40 - 13.14.92 Cup Round 3 Sat Apr 20, 2:00 PM FREE 🎤 🥇
Maitland Saints Team Logo Maitland Saints vs. Cardiff Hawks Cardiff Hawks Team Logo AFL Hunter Central Coast Sat Apr 20, 12:00 PM 0.0.0 - 14.17.101 Women's Cup Round 3 Sat Apr 20, 12:00 PM FREE 🎤 🥇
Warners Bay Bulldogs Team Logo Warners Bay Bulldogs vs. Newcastle City Newcastle City  Team Logo AFL Hunter Central Coast Sat Apr 13, 2:00 PM 11.10.76 - 14.11.95 Cup Round 2 Sat Apr 13, 2:00 PM FREE 🎤 🥇
Warners Bay Bulldogs Team Logo Warners Bay Bulldogs vs. Newcastle City Newcastle City  Team Logo AFL Hunter Central Coast Sat Apr 13, 12:00 PM 1.0.6 - 23.11.149 Women's Cup Round 2 Sat Apr 13, 12:00 PM FREE 🎤 🥇
Newcastle City  Team Logo Newcastle City vs. The Entrance Bateau Bay The Entrance Bateau Bay Team Logo AFL Hunter Central Coast Sat Sep 16, 5:10 PM 7.9.51 - 10.11.71 Shield Grand Final Sat Sep 16, 5:10 PM FREE 🎤
Newcastle City  Team Logo Newcastle City vs. Terrigal Avoca Panthers Terrigal Avoca Panthers Team Logo AFL Hunter Central Coast Sat Sep 16, 2:50 PM 12.10.82 - 9.13.67 Cup Grand Final Sat Sep 16, 2:50 PM FREE 🎤
Newcastle City  Team Logo Newcastle City vs. Killarney Vale Bombers Killarney Vale Bombers Team Logo AFL Hunter Central Coast Sat Sep 16, 12:30 PM 6.6.42 - 2.4.16 Women's Cup Grand Final Sat Sep 16, 12:30 PM FREE 🎤
Terrigal Avoca Panthers Team Logo Terrigal Avoca Panthers vs. Newcastle City Newcastle City  Team Logo AFL Hunter Central Coast Sat Sep 16, 10:10 AM 4.8.32 - 9.13.67 Plate Grand Final Sat Sep 16, 10:10 AM FREE 🎤
Maitland Saints Team Logo Maitland Saints vs. Cardiff Hawks Cardiff Hawks Team Logo AFL Hunter Central Coast Sat Sep 16, 8:10 AM 3.0.18 - 3.8.26 Women's Plate Grand Final Sat Sep 16, 8:10 AM FREE 🎤
Lake Macquarie Dockers Team Logo Lake Macquarie Dockers vs. The Entrance Bateau Bay The Entrance Bateau Bay Team Logo AFL Hunter Central Coast Sat Sep 9, 5:15 PM 6.9.45 - 9.12.66 Shield Preliminary Final Sat Sep 9, 5:15 PM FREE 🎤

ADVERTISEMENT